pats sau ponas

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
kiskolakis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2023 Rgp 03 20:52
Auto: volvo s60
Miestas: vilnius
Dėkojo: 5

pats sau ponas

Standartinė kiskolakis »

Laba diena,

Pernai atsirado problemele. Esant temperaturai apie 27+28+ kondicionierius nustodavo pusti salta ora. Jokiu garsu pasaliniu, jokiu freono nutekejimu, jokiu klaidu/pranesimu skydely, kol saldo- viskas idealu. Ir tokie, pavadinkim, uzsispyrimai jam uzeidavo belia kaip random. Gali issijunkt po 2 val, gali po dvieju minuciu.. Tiesiog isjungdavau trim minutem kondicionieriu, likdavo tik vejukas, ijungdavau ir vel random laiko tarpas kada pucia salta. Kompo diagnostikai pajunges nebuvau.
Siemet viskas prasciau. Jis jau streikuoja vos ne nuo +22. Ir visiskai neina "susitartart" isjunginejant. Ir dar toks pastebejimas, kad kai kondicionierius nustoja pusti salta ora, tai salono temperatura skydelyje rodo +2 daugiau.
Manau be serviso nelabai pavyks pasitvarkyt?

Aciu!

Temoje 4 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti